YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehidin cebinden çıkan mektup duygulandırdı
Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik devam eden operasyon sırasında şehit olan Polis özel harekat memuru Coşkun Nazilli'nin cebinden çıkan ve çocukları tarafından yazılan mektup okuyanları duygulandırdı.
Şehidin cebinden çıkan mektup duygulandırdı
27 Mart 2016 / 17:01 Güncelleme: 27 Mart 2016 / 17:29

Mardin'in Nusaybin ilçesinde 14 Mart günü ilan edilen sokağa çıkma yasağı ile birlikte başlatılan operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. 

Teröristler tarafından döşenen mayınların temizlenmesi, hendeklerin kapatılması ve kurulan barikatların kaldırılması için başlatılan operasyonlara katılan güvenlik kuvvetlerine El Yapımı Patlayıcı (EYP) ile saldırı düzenlendi. Patlamada polis memuru Coşkun Nazilli ve uzman çavuş Vedat Aykut şehit düşerken, 6 güvenlik görevlisi yaralandı.

ÇOCUKLARININ MEKTUBU CEBİNDEN ÇIKTI

Patlamada şehit düşen Polis Özel Harekat memuru Coşkun Nazilli'nin çocukları tarafından babasına yazılan mektup bulundu. Çocuklarının isminin bulunduğu mektup görenleri duygulandırdı.

Şehit polis memurunun çocukları tarafından yazılan mektupta; "Vatan sevgisi imandan, onun tek amacıdır. Dünya hayatı oruç, ölüm anı iftardır. Dağlar taşlar mekanı, toprak yorganıdır. Sevgiliye kavuşmak onun için vuslattır.

Bırak güneş kavursun, kar yağsın ne çıkar, hain mermiler geceleri yıldız gibi yağar. Rüzgar eken hain elbet fırtına biçer. Alperenim yiğidim sen bu yolda devam et. Sen bir efsanesin, derman özel harekat. Dağların kartalısın, ferman özel harekat. 

Terörün kabusu yılmaz özel harekat. Şehitlerin mirasçısı polis özel harekat. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü, bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü. Özel Harekatçı Coşkun Nazilliye. Çocukların, seni çok özledik, baba, seni çok seviyoruz" ifadeleri yer aldı. 

1215994_f30d115139e4ab696b8f1e832e2c00a4_640x640.jpg

İHA

 // BBP li
Allah rahmet eylesin.Mekani cennet olsun.Butun sehitlerin hesabi birgun mutlaka sorulacak....
28 Mart 2016 00:15
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler