YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Seçime bir gün kala CHP'ye acı haber
Seçime bir gün kala CHP'ye acı haber
06 Haziran 2015 19:42
CHP'nin Erzurum'da seçim çalışmalarını yürüttüğü cip kaza yaptı. Kazada CHP Yakutiye İlçe Başkanı Yavuz Selim Yıldız hayatını kaybetti.

CHP, seçimden bir gün önce acı bir haberle sarsıldı. CHP'nin 1'inci sıra milletvekili adayı Gonca Aytaş'a destek veren ve beraber ilçelere giden Murat Toptaş yönetimindeki beyaz renkli 06 DL 2747 plakalı cip, kavşağı dönerken devrildi.

Cipte bulunan CHP'nin Merkez Yakutiye İlçe Başkanı Yavuz Selim Yıldız kaza yerinde ölürken, Cansu Aydın ve Seda Kabasakaloğlu yaralandı. Yaralılar Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Sürücü Murat Toptaş ise kazadan yara almadan kurtuldu.

Acımız çok büyük

CHP'nin birinci sıra milletvekili adayı Gonca Aytaş, kazadan dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirterek, yaşamını yitiren Yavuz Selim Yıldız'a rahmet diledi. Gonca Aytaş, rögarın patladığını ve yolda meydana gelen kayganlaşmadan dolayı kazanın olduğunu belirterek "Aynı yolda bugün aralıklarla farklı araçlarda kaza yaptı. Acımız çok büyük. Yavuz Selim, seçim çalışmalarımızda sürekli bize destek oldu. Allah ailesine sabır versin." dedi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler