YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savaş uçakları toprağa mı gömüldü? açıklama geldi
AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, kentte "toprağa gömülü savaş uçakları bulunduğu" yönündeki haberlere ilişkin, "İlk aldığımız bilgilere göre toprağın altında savaş uçağı olması muhtemel metal yapılar tespit edildi" dedi.
Savaş uçakları toprağa mı gömüldü? açıklama geldi
15 Ekim 2016 / 17:00 Güncelleme: 15 Ekim 2016 / 17:15

Milletvekili İsmail Emrah Karayel, bir gazetecinin "Kayseri'de toprağa gömülü savaş uçakları bulunduğuna" ilişkin haberleri hatırlatması üzerine şöyle konuştu: 

"Resmi açıklamaların yapılmasını bekliyoruz. İlk aldığımız bilgilere göre toprağın altında savaş uçağı olması muhtemel metal yapılar tespit edildi. Çeşitli unsurlar tespit edildi. Bizim bildiğimiz kadarıyla çıkarılma işlemi gerçekleşmedi. Bu, eğer gerçekse, ülkemizin nasıl geri bırakıldığının en önemli göstergelerinden biri olacaktır. Bu uçakların bir kaç tanesi müzede sergilenecektir. Bunu da yakından takip ediyoruz. Eğer ortaya çıkarsa Kayserimizde belki dünyada hiç bir müzede olmayan bir kaç savaş uçağı sahibi olacak. Yeni nesiller bunları gördükçe bizim ne yapabileceğimizi, neleri yaptığımızı, aslında bunların nasıl elimizden alınarak geri bırakıldığımızı anlayacaklardır." 

halime
 // hamza
Hak ve batil birbirinden ayrilmistir ya kafir LE ya musluman la TC kiminle bir dusunelim...
16 Ekim 2016 01:41
FAKAT, HİÇ ACELEYE GEREK YOK➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
TAAA Kİ GÂVURPALl DOSTLARlMlZ VARlP-KAZlP-ÇlKARlP-ÇALlP GÖTÜRÜNCEYE KADAR!!!...
15 Ekim 2016 Cumartesi 18:02
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler