YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şanlıurfa'da polis ile çatışan terörist öldürüldü!
Şanlıurfa'da içerisinde patlayıcı olduğu değerlendirilen ve 'dur' ihtarına uymayan ve polise ateş açan teröristlerle çıkan çatışma sonucu bir terörist ölü ele geçirilirken bir terörist de yaralı olarak yakalandı.
Şanlıurfa'da polis ile çatışan terörist öldürüldü!
10 Mayıs 2016 / 16:12 Güncelleme: 10 Mayıs 2016 / 17:18

Şanlıurfa'da patlayıcı olduğu değerlendirilen otomobili durdurmak isteyen güvenlik güçlerine ateş açılması sonucu çıkan çatışmada, bir terörist ölü ele geçirildi, bir terörist de yaralı olarak yakalandı.

Alınan bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren güvenlik güçleri, Diyarbakır istikametinden gelen bir otomobili durdurmak istedi.

"Dur" ikazın uymayan araç, Şanlıurfa merkeze doğru kaçmaya başladı.

foto-367.jpg

Kabahaydar Mahallesi yakınlarında barikat kuran güvenlik güçlerine araçtan ateş açılması sonucu çıkan çatışmada bir terörist öldürüldü, bir terörist yaralı ele geçirildi.

Bomba imha ekiplerinin ele geçirilen araçtaki incelemeleri devam ediyor.


AA

İşadamı kılıklı olanlara da dikkat
 // Hüseyin
Demek ki bu adamlar işadamı kılığıyla, öğretmen kılığıyla belki asker kılığıyla da geziyorlar. Her durumda kimlik denetimleri olabildiğince ciddi yapılmalı....
10 Mayıs 2016 Salı 19:28
 // Rasim DUMAN
Yahu soyleye soyleye dilimizde tuy bitti ; 100 metre ara ile iki ekip olusturulsun, birinci ekibin ihtarina uymayan aracin onune, ikinci ekip tarafindan, halk arasinda "lastik patlatan" olarak bilinen, bizim teknik tabir ile "portatif yol engeli" dedigimiz engel atilsin. Bunu nicin yapmiyorsunuz da, kilometrelerce arac kovaliyorsunuz?! Bazen de kacan sofor "usta" cikiyor, izini kaybettiriyor, ara ki bulasin...!...
10 Mayıs 2016 17:46
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler