YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şanlıurfa'da polis aracına bombalı saldırı: 1 Şehit!
Şanlıurfa'da polis aracına bombalı saldırı: 1 Şehit!
21 Ağustos 2016 22:11
Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde, zırhlı polis aracının geçişi sırasında meydana gelen patlamada 1 polisimiz şehit oldu.

Olay akşam saatlerinde Viranşehir ile Organize Sanayi yolu üzerinde meydana geldi. İlçe merkezine 9 kilometre uzaklıktaki Kırlık Jandarma Karakolu yakınlarında teröristler yola önceden döşedikleri patlayıcı, polis aracının geçişi sırasında infilak ettirildi. Patlamanın etkisiyle hasar gören zırhlı araçta ilk belirlemelere göre 4 polis yaralandı.

Yaralılar hastaneye kaldırılırken, bölgede teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için operasyon başlatıldı. 

ŞANLIURFA VALİSİ: 1 POLİS ŞEHİT OLDU

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Viranşehir'deki saldırıda 1 polis memurunun şehit olduğunu, 3'ünün de yaralandığını söyledi. Vali Tuna, polis ve askerin ortak yol kontrolünün ardından teröristlerce yapılan saldırıda 4 polisin yaralandığını, hastaneye kaldırılan polislerden 1'inin kurtarılamayarak şehit olduğunu ve kendisinin de ilçeye doğru gittiğini belirtti.

 // Birlikteyiz Boyun Eymeyeceğiz Zillete!
Memleketimiz küresel bir saldırı altındadır.Hepbirlikte tek yürek bu saldırılara göğüs germeliyiz.Rabbimiz bizi vatanımızı,milletimizi muhafaza eylesin.Şehitlerimizin mekanını cennet eylesin....
21 Ağustos 2016 23:27
 // Erol
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
21 Ağustos 2016 20:18
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler