YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Samsunluların teknoloji çılgınlığı
Samsunluların teknoloji çılgınlığı
29 Mart 2013 09:45
Samsun’da Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde özel bir elektronik eşya satışı yapan bir mağaza kapılarını 06.00’da açtı. İndirimli ürünlerden alabilmek için karanlıkta sıraya giren vatandaşlar, uzun kuyruklar oluşturdu.

 

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi içinde yer alan Media Markt açılışını sabah saat 06.00’da yaptı.

Binlerce Karadenizli, Samsun’da gece yarısından itibaren kuyruğa girerek mağazanın açılışa özel yaptığı indirimden faydalanmak istedi. Açılışta kampanyaya özel LED TV’ler ilk bir saat içinde tükendi. Açılışta ayrıca kampanyadaki cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar, küçük ev aletleri ve GSM aksesuarları yoğun ilgi gördü.

Gece yarısından itibaren kuyruklarda bekleyen vatandaşlar, mağazanın açılışa özel yaptığı indirimden faydalanmak için istediklerini belirttiler.

Sabah erken saatlerde beklenen izdihamı yakaladıklarını belirten Media Markt Samsun Mağazası Genel Müdürü Burak Uluğaşkun, “Bu kalabalıktan memnunuz. Mağazamızda 65 personel görev yapıyor. 4 bin metrekarelik alanda yaklaşık 50 bin ürün çeşit ile dünya markaları eşliğinde hizmetimizi sunuyoruz. Aynı zamanda mağazamızda yaşam alanları oluşturduk. Buradaki amacımız tüketicilerimizi bilgilendirmek, daha az para harcayıp cebimizdeki parayı düşünmek ve daha az enerji harcamaktır. Onun için tüketicilerimizi enerji konusunda bilgilendiriyoruz” dedi.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler