YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Salihli'de akıl almaz olay!
Salihli'de akıl almaz olay!
25 Mart 2013 22:47
Manisa’nın Salihli ilçesinde M.K isimli kişi iddiaya göre R.C adlı kız arkadaşını tartışma sonucu darp etti, daha sonra kendisini bıçakladı ardından kız arkadaşının evini ateşe verdi.

İddiaya göre, Kayseri’de oturan M.K., kız arkadaşı R.C’nin Güneş Mahallesi’nde bulunan Güneş Apartmanı’ndaki evlerine geldi. Evde M.K ile R.C arasında tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüşünce M.K., R.C’yi dövmeye başladı.
 
Bu sırada R.C, M.K’nin elinden kurtularak evden uzaklaştı. Kendini kaybeden M.K, kendisini bıçakla yaraladıktan sonra kız arkadaşı olan R.C’nin evini ateşe verdi. Durumu gören vatandaşlar polis ve itfaiyeyi aradı. M.K., bu sırada yaktığı evin içerisinde kaldı. Olay yerine gelen Salihli Belediyesi İtfaiye ekipleri M.K’yi evden vücudunun çeşitli yerlerinden yanmış halde çıkarttı. Sağlık ekipleri tarafından Salihli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan M.K, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Ev kullanılmaz hale gelirken, yangında dumandan bir itfaiye eri ile bir vatandaş etkilendi.


İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler