YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Saldırı yapacaktı, vuruldu!
Sokağa çıkma yasağının sürdüğü Şırnak’ta, güvenlik güçleri ile teröristler arasında süren çatışmalarda bir PKK’lının vurulma anı zırhlı aracın kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Saldırı yapacaktı, vuruldu!
06 Nisan 2016 / 13:19 Güncelleme: 06 Nisan 2016 / 13:24

Şırnak’ta, terör örgütü PKK mensupları tarafından kazılan hendek, kurulan barikat ve tuzaklanan el yapımı patlayıcılar yüzünden 14 Mart’ta ilan edilen sokağa çıkma yasağı sürüyor.

Asker ve polislerin katılımıyla yürütülen müşterek operasyonun sürdüğü kentte, zaman zaman güvenlik güçleri ile teröristler arasında sıcak çatışmalar yaşanıyor.

Kentte, dün akşam yaşanan çatışmada, bir PKK’lı teröristin vurulma anı, zırhlı aracın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, elindeki silahı ile birlikte, pusulandığı bölgeden çıkan teröristin, yaylım ateşine tutulduğu görüldü.

cehenneme hoşgittin
 // sadri
zebanilerin yanında rahat batmayacak merak etme rahatlık kavramını unutacaksın karalekeler...
06 Nisan 2016 Çarşamba 18:06
o atışı yapanın ...!!!
 // Muhafız
O atışı yapanın Allah'ına binkere kurban olayım...!!!Ellerinden binkere öpsek AZDIR,o atışı yapana derhal para ödülü verilsin,atış yaparken sakın elleriniz titremesin,en ufak dahi tereddüt etmeyin,Cenabı Allah yar ve yardımcınız olsun,bereketinizi daha çok ARTTIRSIN...!!!...
06 Nisan 2016 Çarşamba 15:58
 // fatih
O atışı yapanın ellerinden öpüyorum......
06 Nisan 2016 Çarşamba 15:22
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler