YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda yangın
Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda yangın
04 Eylül 2013 17:07
Sarıyer’de bulunan Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı’nın giyim ve kırtasiye deposunda yangın çıktı.

Sarıyer’de bulunan Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı’nın giyim ve kırtasiye deposunda yangın çıktı. Elektrik kontağından çıktığı belirlenen yangın kontrol altına alındı.Alınan bilgiye göre, Çayırbaşı’nda bulunan Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı içerisindeki 2 katlı giyim ve kırtasiye deposunda yangın çıktı.

Yangın nedeniyle bina kısa sürede dumanla kaplandı. İtfaiyeye haber veren görevli askerler, içeride bulunan sivil vatandaşları da dışarı çıkardı. Yangına Sarıyer, İstinye, Şişli ve Seyrantepe İtfaiyesi’ne bağlı ekipler müdahale etti. Müdahale sırasında görevli askerlerin üzerlerinde çelik yeleklerle komutanlık binasının önünde nöbet tuttukları görüldü.

Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın itfaiyenin çalışmalarının ardında kısa sürede kontrol altına alındı.İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, twitter hesabından yaptığı açıklamada yangının Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı’nın giyim ve kırtasiye deposunda çıktığını belirtti. Mutlu, elektrik kontağından çıkan yangının kontrol altına alındığını açıkladı. Yangınla ilgili itfaiyenin çalışmaları sürüyor.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler