YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rüya yüzünden babasını öldürdü
Rüya yüzünden babasını öldürdü
10 Nisan 2011 18:31
Gördüğü rüya nedeniyle babasını öldürdüğünü söyleyen kişi, gözaltına alındı.

Kırşehir'in Çiçekdağı ilçesine bağlı Tepecik köyünde, meşe odunundan kömür imal edilen bir işletmede mevsimlik işçi olarak çalışan bir kişi, oğlu tarafından av tüfeğiyle vurularak öldürüldü.

AA muhabirinin aldığı bilgilere göre, Mardin'den Çiçekdağı ilçesine bağlı Tepecik köyünde meşe odunundan mangal kömürü imal eden bir işletmede mevsimlik işçi olarak çalışan Hakkı Ç. (45) çadırda uyurken, oğlu Mehmet Ç. (18) tarafından av tüfeğiyle vuruldu. Hakkı Ç, olay yerinde ölürken, aynı çadırda kalan Mehmet Ölmez (55) ise isabet eden saçmalarla yaralandı.

Jandarma ekipleri tarafından çadırın yanında ağlarken bulunan Mehmet Ç'nin, ifadesinde, gece rüyasından bütün ailesinin öldürüldüğünü görerek uyandığını ve çadırda bulunan av tüfeğini alarak burada yatan babası Hakkı Ç'ye ateş ettiğini söylediği öğrenildi.

Babasının ölümüne neden olan Mehmet Ç. gözaltına alınırken, babası Hakkı Ç'nin cesedi, Çiçekdağı Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Olayda yaralanan Mehmet Ölmez ise Çiçekdağı Devlet Hastanesi'ndeki tedavisinin ardından taburcu edildi. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler