YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Restoranda hesap kavgası: 7 yaralı
Restoranda hesap kavgası: 7 yaralı
04 Nisan 2015 03:27
Gaziosmanpaşa'da alkollü bir restoranda yaşanan hesap tartışması kanlı bitti; 7 kişi yaralandı.

aziosmanpaşa'da bir restoranda, hesabın fazla geldiğini iddia eden grup ile mekan çalışanları arasında silahlı ve bıçaklı kavga çıktı. Kavgada 1'i ağır 7 kişi yaralandı.

Olay, dün akşam 23.00 sıralarında Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Cengiztopel Caddesi üzerinde bulunan bir restoranda meydana geldi. İddiaya göre, restorana gelen bir grup arkadaş alkol alıp yemek yedikten sonra hesabı istedi. Garsonun getirdiği hesabı fazla bulan grup ile çalışanlar arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede de silahlı-bıçaklı kavgaya dönüştü.

Olay sonrası, Orhan Taştekin (34), Cevdet Şit (48), Veysi Ateş (28), Abdullah Dağdana (33), Rasim Oktar ve ismi öğrenilemeyen 2 kişi yaralandı. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Polis ekipleri olay yeri ve çevresine güvenlik şeridi çekerek inceleme yapıp delil topladı. 7 yaralıdan 5'i ambulansla Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, 1'i Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, 1'i de Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.


DHA

 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler