YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Resmi araçları da çaldılar
Resmi araçları da çaldılar
21 Ocak 2010 16:24
Sağlık ocağına giren hırsızlar, resmi araçları da çaldı

Maltepe'de sağlık grup başkanlığının da bulunduğu Merkez Sağlık Ocağı gece hırsızlar tarafından soyuldu. Pencere demirlerini keserek içeri giren hırsızlar, 2 bilgisayarı ve anahtarları binada bırakılan 2 resmi plakalı otomobili çalarak kayıplara karıştı.
 

Zümrütevler Mahallesi'ndeki Sağlık Bakanlığı Maltepe Sağlık Grup Başkanlığı ve Merkez Sağlık Ocağı'nın birinci kat pencere demirlerini kesen hırsızlar içeri girdi.
 

İçerideki 2 bilgisayar ile bir yazıcıyı alan hırsızlar anahtarları içeride bulunan iki resmi plakalı otomobili de alarak kayıplara karıştı. Hırsızlık olayı sabah mesailerine gelen personel tarafından fark edilerek durum polise bildirildi. Olay yerine gelen polis ekipleri çalışmalarına başlarken, muayene için gelen vatandaşlara da hırsızlık nedeniyle hizmet verilemediği söylendi.
 Muayene olmak için sağlık ocağına gelen vatandaşlar hırsızlık olayının meydana geldiğini öğrenince şaşkına döndüler. Vatandaşlar sağlık hizmeti veren bir kurumun hırsızlarca soyulmasına "yapanların elleri kırılsın" şeklinde tepki gösterdi. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler