YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polisten HDP'li gruba: 'Apo diye slogan attırmam yiyen varsa atsın'
Antalya'da HDP'li grubun 'Biji serok Apo' diye slogan atmasına sinirlenen İl Emniyet Müdür Yardımcısı, "Kentin göbeğinde 'Apo' diye slogan attırmam, yiyen varsa atsın" dedi.
Polisten HDP'li gruba: 'Apo diye slogan attırmam yiyen varsa atsın'
21 Mart 2016 / 10:07 Güncelleme: 21 Mart 2016 / 10:46

Antalya'daki önceki gün Nevruz kutlamalarında, terör örgütünün tutuklu lideri Abdullah Öcalan lehine slogan atmak isteyenlere izin verilmedi.

"YİYEN VARSA ATSIN!"

Antalya'nın Kepez İlçesi'nde HDP İlçe Başkanlığı önünde önceki gün öğle saatlerinde bir araya gelen grup, Nevruzu kutlamak için hazırlık yapmaya başladı.

Bu sırada aralarında HDP İl Eş başkanları Ahmet Kaya ve Zarife Atik'in de bulunduğu grup halay çekmeye başladı.

Zaman zaman, Kürtçe 'Biji serok Apo' diye slogan atan gruba dağılmaları uyarısında bulunan İl Emniyet Müdür Yardımcısı Alper Bostancı, "Açıklamanızı yapıp dağılın. Kentin göbeğinde 'Apo' diye slogan attırmam, Yiyen varsa atsın" dedi.

işte bu
 // yns
Adamsın müdürüm senin gibilerine ihtiyaç var bu ülkede...
21 Mart 2016 19:05
Sonuna kadar bertaraf edilmelidirler...!!!
 // Muhafız
EY TÜRK MİLLETİ VE TC.DEVLETİ;Artık bundan sonra Türk İstiklal ve Cumhuriyetini kurtarmak için Apo'nun itlerini ve Fetö'nün köpeklerini bertaraf etmek birinci vazifendir,muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...!!!İşte böyle bu bilinçde olan Emniyet Müdürlerine destek olmak şarttır.Bundan sonra artık TC.MİLLETİNİN VE TC.DEVLETİNİN bekasını sağlamak için Iç ve Dış düşmanları tespit,teşhis ve bertaraf etmek bütün devlet kurumlarının birinci vazifesidir,özellikle Fetö'cular...
21 Mart 2016 Pazartesi 18:40
yiyemezler
 // halilibrahim koçak
yiyemezler. cesaretleri yok. Müdürümün bu dik duruşa selam durulur....
21 Mart 2016 Pazartesi 18:08
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler