YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polisle eylemci arasında güldüren konuşma
Adana’da, 5 gündür devam eden gösterilerde bugün de polis ile eylemciler karşı karşıya geldi.
Polisle eylemci arasında güldüren konuşma
06 Haziran 2013 / 09:58 Güncelleme: 06 Haziran 2013 / 10:06

 

Adana AK Parti İl Başkanlığı’nda toplanan eylemcileri polis burada “müdahale yapacağız lütfen ayrılalım” anonsu yaptı ve bu uyarılara rağmen grup ayrılmadı.

Polis son bir anons daha yaptı ve müdahalede bulundu. Bir eylemcinin TOMA aracından kaçarken ayağının kayıp düşmesi sonucu ayağını kırdı.

Adana Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Bilen, ayağı kırık vatandaşa yardım etti ve ambulans çağırdı. Daha sonra Bilen, tepkisini söyle dile getirdi “ yüz defa bin defa anons ediyoruz neden uzaklaşmıyorsunuz, son 5 dakika dedim ama ayrılmıyorsunuz” dedi.

Ayağı kırık bir eylemcinin olduğunu öğrenen Adana Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan olay yerine geldi. Gürkan eylemciye, “biraz kafan iyi onun için düştün sen” dedi.

Eylemci ise kabul ederek, “ ben yok diyecek adam değilim” şeklinde konuştu. Daha sonra Gürkan’ın “ambulans çağırdınız mı?” sorusuna, eylemciden “çağırdılar 20 dakika önce Tokyo’dan geliyormuş” diye cevap vermesi küçük tebessüm oluşturdu. Daha sonra olay yerine ambulansın gelmesiyle eylemcinin tedavisi için en yakın hastaneye sevk edildi.

İşte o anlar:

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler