YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polisi uyutamadılar
Polisi uyutamadılar
05 Kasım 2009 19:35
Süt kutusunda uyuşturucu ele geçirildi

Süt kutusu içerisinde uyuşturucu madde sevkiyatı yapan 3 şüpheli 290 gram kokainle birlikte yakalandı. Uyuşturuculardan habersiz olduklarını iddia eden şüpheliler adliyeye sevk edildi.
 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 3 kişinin uyuşturucu taşıdığı ihbarı üzerine harekete geçti. Şüphelilerin Kabataş Tramvay Durağı'ndan tramvaya bindiğini belirleyen polis ekipleri bu kişilerin ellerinde poşet olduğunu ve Zeytinburnu'nda ineceğini tespit etti.  Durakta inen Serkan A (33), İrfan Ç (38) ve Cihan A (28) gözaltına alındı. Bu kişilerden Serkan A'nın taşıdığı ve içinde süt kutusu, bisküvi ile çekirdek bulunan poşete el konuldu. Şüpheliler İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesine getirildi. Bıçakla kesilen süt kutusunun içinde 290 gram kokain bulundu. Süt kutusunun altının kesildiği kokain konulduktan sonra da bantla yapıştırıldığı belirtildi.
 

Uyuşturucudan sabıkaları bulunmayan bu 3 kişinin kokainle ilgili bilgilerinin olmadığını söylediği ifade edildi. Polis, konuyla ilgili olarak soruşturmanın devam ettiğini bu kişilere kokain temin edenin ve alacak kişinin yakalanması için çalışmaların sürdüğünü belirtti. Emniyetteki işlemleri tamamlanan 3 şüpheli Bakırköy Adliyesi'ne sevk edildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler