YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polisi görünce bakın ne yaptı!
Esenler'de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 13 kişi gözaltına alındı. Operasyonda bir de ilginç olay yaşandı.
Polisi görünce bakın ne yaptı!
24 Aralık 2014 / 09:26 Güncelleme: 24 Aralık 2014 / 09:28

Alınan bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde satışı yapan şüphelilere karşı Esenler'de operasyon düzenledi.

''Karabayır'' olarak bilinen Umut Mahallesi'nde tespit edilen 13 farklı adrese Özel Harekat, Çevik Kuvvet ve polis helikopteri desteğiyle gerçekleştirilen operasyonda, 13 şüpheli gözaltına alındı.
Gözaltına alınanların ev ve gösterdikleri yerlerde yapılan aramalarda ele geçirilen uyuşturucu maddeler ile bunların satışından elde edildiği düşünülen paralara el konuldu.

Şüpheliler, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesine götürüldü.

Polisi görünce Kur'an okumaya başladı

Operasyon sırasında ilginç olaylar da yaşandı. Baskın için gelen polisleri apartman girişinde gören bir şahıs, eline Kur’an-ı Kerim alarak evinin penceresine çıktı. Şahıs bir anda yüksek sesle dua ve ayetler okumaya başladı. Bir an şaşkınlık yaşayan polisler daha sonra binaya girdi.

bana
 // alib
bana birilerini hatırllattı. işlediği suçlar karşısında özgür basın sustutuluyor narası atanlarda aynı kamuflajı kullanmaya çalıştı. demek ki suçlu psikolojisi bunu gerektiriyor....
24 Aralık 2014 Çarşamba 12:50
:)
 // hüsnü Çebi

"Okuyom ben yaaa "diye bağırıp karnesini sallayan çocuk gibi.

...
24 Aralık 2014 Çarşamba 11:26
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler