YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polisi bile şaşırtan eroin sevkiyatı
Polisi bile şaşırtan eroin sevkiyatı
20 Mayıs 2010 20:32
Bingöl Kaçakçılık ve Organize Şube ekipleri tarafından yapılan operasyonda eroinin sevkiyat şekli polisleri bile hayret içerisinde bıraktı.

Polisleri şaşırtan sevkiyatta engelli bir vatandaşın protez kol ve bacaklarında 500 gram eroin bulundu.
 

Bingöl’de gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda bu da mı oldu dedirtti. Bingöl Emniyet Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından alınan bir ihbar neticesinde gerçekleştirilen operasyonda engelli bir vatandaş protez olan kol ve bacağında yarım kilogram eroin bulundu. Polisi bile şaşırtan bu uyuşturucu operasyonu gelen ihbar üzerine bir otobüste yapıldı. Otobüs içerisinde arama yapan ekipler, ihbarın yalan olduğunu düşünmek üzereyken son anda engelli vatandaşın aranması ile ihbarın doğru ihbar olduğunu anladılar.
 

Operasyon esnasında yolculardan biri olan 28 yaşındaki B.E adlı engelli kişinin üst araması yapıldı. Narkotik dedektifleri sol kol ve sağ bacağı protez olan B.E'nin üst aramasında Arama sırasında B.E. durum ortaya çıktı. Polisin protezlerini çıkarmasını isteği ile protezlerini çıkaran B.E.’nin protezlerinin içinden 500 gram eroin çıktı. Kol ve bacak protez boşluklarında 3 paket halinde yarım kilo eroin ele geçirildi. İlk ifadesi alınan ve pişman olduğunu söyleyen B.E çıkarıldığı adli makamlarca tutklanarak cezaevine gönderildi. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler