YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polise taş ve sopalarla saldırdılar!
Ankara'da geçen yıl meydana gelen bombalı terör saldırısının yıl dönümünde hayatını kaybedenleri anmak için toplanmak isteyen gruba polis müdahale etti. Müdahaleler sırasında çok sayıda kişi gözaltına alındı.
Polise taş ve sopalarla saldırdılar!
10 Ekim 2016 / 12:14 Güncelleme: 10 Ekim 2016 / 15:37

Polis güvenlik tedbirleri kapsamında saldırının gerçekleştiği tren garına giden yolları da kapattı.

Ankara Valiliği’nin emriyle anma töreni yasaklanmasına rağmen kitle örgütleri temsilcileri olay yerine gitmek istediler. Polis, Opera Köprüsü üzerinde göstericilere müdahale etti. 

TAŞLAR, SOPALAR HAVADA UÇUŞTU

Saldırının yapıldığı alana karanfil bırakmak isteyen gruba polis, alana sadece saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerinin alındığını belirterek uyarılarda bulundu. Polisin uyarılarını dikkate almayan eylemcilerin polise taş ve sopalarla saldırması üzerine gruba TOMA ve biber gazıyla müdahale edildi.

s_7008.jpg

MÜDAHALELER SIRASINDA ÇOK SAYIDA KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Polis ekipleri yaşanan gerginliğin ardından alana sadece hayatını kaybedenlerin yakınları ile milletvekilleri ve çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcilerini alıyor.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Ankara Garı önünde yaşanan terör saldırısının birinci yılı nedeniyle 10 Ekim'de başta gar çevresi olmak üzere il genelinde her türlü toplantı ve gösteri yürüyüşü yapılmasının yasaklandığını, sadece sivil toplum kuruluşlarınca oluşturulacak sembolik bir grup tarafından anma etkinliği yapılmasına izin verileceğini bildirmişti.

j_5605_1.jpg

CELLATININ SEVİCİLERİ
 // Halil Bıçak
Yaklaşık 14 yıldır insan yerine koyulan bu insancıkların adam olmaya niyetleri yok. Gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar. RTE DÜŞMANLIĞI GÖZLERİNİ KÖR ETMİŞ SALDIRIYORLAR.
ALLAH CC ISLAH ETSİN. ISLAHLARI MÜMKÜN DEĞİL İSE KAHHAR İSMİ AZAM-I ADINA KAHRU PERİŞAN EYLESİN. AMİN...
10 Ekim 2016 18:13
 // Erol
Haçlının itleri yine kudurmuş...
10 Ekim 2016 17:38
 // milli irade
yav alın hepsini içeri terörden, verin müebbeti... niye hala acıyorsunuz bunlara. terörüst bunlar. iflah olmaz bunlar....
10 Ekim 2016 16:15
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler