YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polise saldırı düzenleyen PKK'lı öldürüldü!
Mardin'in Nusaybin ilçesinde polis aracına gerçekleştirilen saldırıyı organize eden PKK'lı Saniye Yapar çıkan çatışmada etkisiz hale getirildi.
Polise saldırı düzenleyen PKK'lı öldürüldü!
24 Ocak 2016 / 20:20 Güncelleme: 25 Ocak 2016 / 07:00

Mardin'in Nusaybin ilçesinde zırhlı polis aracının geçişi sırasında el yapımı patlayıcının teröristlerce infilak ettirilmesinin ardından çıkan çatışmada, PKK'nın dağ kadrosundan olduğu belirlenen Saniye Yapar etkisiz hale getirildi.

Lozan Caddesi'nde rögara yerleştirilen el yapımı patlayıcının zırhlı polis aracının geçtiği sırada infilak ettirilmesinin ardından güvenlik güçlerine teröristlerce roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırıda bulunulduğu, güvenlik güçlerinin teröristlere anında karşılık vermesiyle çıkan çatışmada saldırıyı organize eden PKK'lı Saniye Yapar'ın etkisiz hale getirildiği öğrenildi.

Yapar'ın yaklaşık 10 yıl önce örgüte katıldığı ve saldırıyı organize etmek için bir hafta önce Bagok kırsalından Nusaybin'e geldiği belirtildi.

 // Ercan
Vurun aslanlarım vurun Allah aşkı için vurun Efendimiz(S.A.V.)aşkı için vurun şehitlerimiz için vurun.Soylarını köklerini kurutun.Dualarımızla yanınızdayız arkanızdayız.Rabbim yar ve yardımcınız olsun....
25 Ocak 2016 10:14
 // MEMIS
GEBERDI...
25 Ocak 2016 00:04
 // Koray
İnşallah darısı diğerlerine...
24 Ocak 2016 23:25
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler