YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polise kızdı ot yüklü kamyonu yaktı
Polise kızdı ot yüklü kamyonu yaktı
18 Haziran 2010 18:07
Yaptığına pişman oldu ama iş işten geçti. Ot yüklü kamyonu polise sinirlenip ateye veren şoför pireye kızıp yorgan yakmak sözünü hatırlattı

Aydın-İzmir karayolunun Erbeyli köyü mevkiinde polis kontrolüne durdurulan kamyonun sahibi, kasasının açık olması gerekçesiyle aracını bağlamak isteyen polislere kızarak kuru ot dolu kamyonunu ateşe verdi. 
 

Kamyonuna 10 ton yonca yükleyen 28 yaşındaki Oktay Arıkoğan, Erbeyli mevkiinde trafik kontrolüne yakalandı. Trafik ekiplerinin kamyonun kasası açık olduğu için kamyonunun bağlanacağını söylemeleri üzerine araç sahibi Oktay Arıkoğan sinirlenerek kamyonunu ateşe verdi. Kuru yoncayla yüklü kamyon biranda ateş alarak yanmaya başladı. Kamyonun tamamen tutuşması üzerine çift şeritli olan Aydın-İzmir karayolu trafik ekipleri tarafından bir şeridi trafiğe kapatıldı. İncirliova ve Germencik'ten gelen itfaiye ekipleri kamyondaki yangını söndürdü. 
 

CEZALARDAN BUNALDIĞI İÇİN KAMYONUNU YAKTI 
Kamyon sahibi Oktay Arıkoğan, yediği trafik cezalarından bunaldığı için kamyonunu yaktığını belirterek, "10 yıldan beri kamyonculuk yapıyorum. Zaten kamyonumun borcu var. Daha geçen hafta 470 TL. trafik cezası yedim. Araçta hiçbir kusur olmadığı halde trafik polisleri kamyonun kasasının açık olduğu gerekçesiyle aracımı bağlamak istediler. Bende sinirlenerek kamyonumu ateşe verdim. Bu bana daha pahalıya mal oldu. Kamyonumun üzerinde 4 bin TL değerinde yonca yüklüydü. Kamyonun kasası da zarar gördü. Nerden bakarsanız 8 bin TL zarara uğradım" şeklinde konuştu. 
 

Trafik polisleri tarafından aracı bağlanmak istenen kamyon sahibi Oktay Arıkoğan olay sonrası ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. İHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler