YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polise ateş eden PKK'lı böyle vuruldu
Adana'da Güneydoğu'daki bazı ilçelerde devam eden sokağa çıkma yasağını protesto ederken polise ateş eden PKK yandaşı 18 yaşındaki Şiyar Sav'ın polis tarafından vurulma anının görüntüleri ortaya çıktı.
Polise ateş eden PKK'lı böyle vuruldu
27 Aralık 2015 / 23:50 Güncelleme: 28 Aralık 2015 / 08:34

Görüntülerde yaralı olarak yerde yatan Sav'ın yanında uzun namlulu silah bulunuyor.

Dün saat 20.00 sıralarında, Merkez Seyhan İlçesi Küçükdikili Mahallesi'nde bir grup PKK yandaşı Güneydoğu'daki bazı ilçelerde devam eden sokağa çıkma yasağını protesto etmek için toplandı. Bölücü terör örgütü yandaşlarının yolu lastik yakarak kapatması üzerine bölgeye çevik kuvvet polisleri gönderildi. Grubun dağılmasını isteyen polis ekiplerine iddiaya göre ateş açıldı. Polisin karşılık vermesi üzerine Şiyar Sav, karnından vurularak yaralandı.

Götürüldüğü Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Şiyar Sav'ın vurulma anı, zırhlı polis aracındaki kamera tarafından kaydedildi. Görüntülerde polis aracı ara sokaklarda ilerlerken elinde uzun namlulu silah olan yüzü maskeli bir kişi o sırada aracın önünden geçiyor. Polis elinde silah olan kişiyi bir süre takip ederken ateş açıldı. Bunun üzerine araçtan inen polisler silahla karşılık verdi. Polisin açtığı ateşte Şiyar Sav karnından vurularak yere düştü.

Görüntülerin devamında ekipler zırhlı polis aracı ile birlikte yerde yatan Sav'ın yanına gitmesi ve yanında uzun namlulu silah da bulunan Sav'ın araca alınması yer alıyor.

 // Türkmen
Baba en son beyine bitane yerleştirseydiniz keşke çünkü o fırsat onda olsa yapacaktı...
28 Aralık 2015 11:20
Budur
 // Boğaçhan
Allah aslanlarımızın yardımcısı olsun. Fetih Suresi okumaya devam. Biiznillah bu sefer bu belayı def edeceğiz....
28 Aralık 2015 Pazartesi 10:08
 // fatih
Sizin hakkınızı ödeyemeyiz yiğitler. Allah yar ve yardımcınız olsun, dualarımız hep sizinle......
28 Aralık 2015 Pazartesi 09:54
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler