YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polis meydan dayağını izledi
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde bilinmeyen bir sebepten dolayı çıkan kavgada 1 şahsın feci şekilde dövülme anı kameralara böyle yansıdı.
Polis meydan dayağını izledi
15 Aralık 2009 / 18:42 Güncelleme: 15 Aralık 2009 / 18:44

İncili Pınar Mahallesi Muammer Aksoy Bulvarı üzerinde seyir halinde olan bir otomobil sürücüsü kendilerini kovalayan şahıslardan kaçmak için Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde durdu. Akraba oldukları tahmin edilen İbrahim B. ve diğer şahıslar arasında başlayan tartışma bir anda büyüdü.

  

Aracından indirilen İbrahim B. kendisini kovalayan şahıslar tarafından feci şekilde dövüldü. Kameralara da yansıyan meydan dayağında kanlar içinde kalan şahıs yere yığıldı. Emniyet Müdürlüğü Önünde nöbet bekleyen nöbetçi polis ise olaya müdahale edemezken durumu telefonla polis ekiplerine bildirdi. Emniyet Müdürlüğü önünde olmasına rağmen kavgayı sürdüren şahıslar, darp edilen şahıs yere yığıldıktan sonra çevredeki vatandaşlar tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Daha sonra olay yerine gelen polis ekipleri olaya karışan 2 kişiyi gözaltına aldı. Şüphelilerin götürülmesinin ardından yaralı, gelen ambulansla Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından durumunun iyi olduğu öğrenildi. 
 

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler