YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polis memuruna çirkin saldırı
Polis memuruna çirkin saldırı
14 Şubat 2013 08:00
Bursa'da şüphelendiği otomobili durduran polis memuru, otomobil içindeki şahısların çirkin saldırısına uğradı. Alkollü oldukları iddia edilen şahıslardan biri, kontrol yapmak isteyen polis memuruna kafa atarak burnunu kırdı.

 

Olay, saat 02.30 sıralarında merkez Osmangazi İlçesi Emek Mahallesinde  meydana geldi.
 
Devriye gezen polis ekipleri şüpheli hareketler sergileyen otomobili durdurmak istedi. Polis ekiplerinin dur ihtarına uymayan şahıslar, mahallenin ara sokaklarına girdi. Takviye ekiplerinde olay yerine gelmesi ile kaçan otomobil dar bir sokakta sıkıştırıldı.
 
Otomobilden inen şahıslardan biri, polisin burnuna kafa attı. Olay yerine gelen takviye ekipler ile birlikte iki zanlı göz altına alındı. Aşırı alkollü olduğu gözlenen şahıslar ayakta durmakta güçlük çekerken, kontrol için hastaneye getirildikleri esnada polis ekiplerine tekrar saldırmaya kalkıştı.
 
Polis memurlarına 'PKK mı var burada' diye bağıran zanlılardan biri içeri girmek istemedi. Ekiplerinin yardımı ile hastanede işlemleri biten zanlılar gözaltına alınırken, burnu kırılan polis memuru arkadaşları tarafından hastaneye getirildi. Yapılan işlemlerin ardından hastaneden taburcu olan polis memuru, zanlılardan şikayetçi olacağı öğrenildi.
 
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
 
 
İHA
 
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler