YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polis, hendek kazan teröristi böyle öldürdü
Polis, hendek kazan teröristi böyle öldürdü
03 Kasım 2015 22:29
Şırnak’ın İdil ilçesinde, hendek kazıp, barikat kurarak yol kapatan teröristler ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada polis, teröristlerin hendek kazmak için kullandığı kepçeyi mermi yağmuruna tuttu.

Edinilen bilgilere göre, olay, merkez Turgut Özal Mahallesi Adile Naşit Caddesi üzerinde meydana geldi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü 155 Polis İmdat Hattı’na, burada teröristlerin hendek kazıp, barikatlar kurarak yol kapattığı ve caddeden geçen araçları durdurduğu yönünde ihbar gelmesi üzerine harekete geçen özel harekat polisleri, zırhlı araçlarla olay yerine geldi.

Bu sırada, cadde üzerinde bulunan Evliya Çelebi Sokağı’nın başında bulunan teröristler, hendek kazmak için kullandıkları kepçeyi kalkan olarak kullanarak, polise ateş açtı. Polis de, teröristlere zırhlı araçlardan ateş açarak, karşılık verdi. Bir süre devam eden çatışma, polise el bombası da atan teröristlerin, ara sokaklara kaçmasıyla sona erdi. Ölen ya da yaralananın olmadığı çatışmada, polis, teröristlerin kaçmasının ardından kullandıkları kepçeyi mermi yağmuruna tuttu. 

bumu habercilik
 // bir insan
küçük ayrıntılara dikkat eden biri olarak, birazcık dikkat ile bu haber dogru bir şekilde sunulabilirdi. haber başlığı ile haberin konusu aynı değil. algı haberi olmamasını temenni ediyorum. son olarakda bu siteyi takip ediyorsak doğru güvenilir haber almak istiyoruz....
05 Kasım 2015 Perşembe 10:31
...
 // Yahya RAMİ
Haberin başlığında 'terörist böyle öldürüldü' deniyor içinde ise 'ölen ya da yaralanan olmadı' diye sonlandırılıyor!! Hangisi doğru??...
05 Kasım 2015 04:15
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler