YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polis ailelerinden terör bölgesine kumanya
Polis ailelerinden terör bölgesine kumanya
27 Ocak 2016 14:00
Kırklareli'deki polis yakınları, terörle mücadele kapsamında geçici görevle Diyarbakır, Şırnak ve Muş’a giden polislere ev yapımı börek, sarma, poğaça, kurabiye, kek ve simit gönderdi.

Kırklareli'deki polis yakınları, terörle mücadele kapsamında geçici görevle Diyarbakır, Şırnak ve Muş'a giden polislere ev yapımı börek, sarma, poğaça, kurabiye, kek ve simit gibi yiyecekler gönderdi.

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesinde görevli polislerin aileleri, geçici görevle terör bölgesine gönderilen polislere moral vermek amacıyla kumanya hazırladı.

Ailelerin evde hazırladıkları börek, sarma, poğaça, kurabiye, kek ve simit gibi yiyecekler Asayiş Şubesinde paketlenerek kargoyla terör bölgesindeki polislere gönderildi.

Polis ailelerince yazılan ve bir kumanya paketinin içerisine konulan mektupta, "Sizler canınız pahasına bizler rahat uyuyalım diye ailelerinizi bırakıp, vatanımız ve bayrağımız için canla başla çalışıyorsunuz. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

Ailelerine ve sevdiklerinize bağışlasın. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Dualarımız sizinle. Biz geniş bir aileyiz. Polis aileleri olarak sizlerle gurur duyuyoruz" yazdığı görüldü.


AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler