YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pokemon arayanlara belediyeden çay ve su ücretsiz
Eskişehir'de, "Pokemon Go" adlı oyununu oynayanlara Tepebaşı İlçe Belediyesinin gençlik merkezlerinde ücretsiz çay ve su ikram ediliyor.
Pokemon arayanlara belediyeden çay ve su ücretsiz
13 Temmuz 2016 / 23:43 Güncelleme: 13 Temmuz 2016 / 23:43

Eskişehir'de, bir çizgi filmden uyarlanan "Pokemon Go" adlı artırılmış sanal gerçeklik oyununda kentin çeşitli yerlerinde cep telefonu aracılığıyla "Pokemon" ararken yolu Tepebaşı İlçe Belediyesinin gençlik merkezlerine düşenlere ücretsiz çay ve su ikram ediliyor.

Tepebaşı Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Belediye, dijital oyunseverleri dışarı çıkmaya, gezmeye ve sosyalleşmeye çağıran "Pokemon Go" oyunuyla ilgili Twitter'dan #PokemonGo hastagiyle duyuru yaparak gençlere çağrıda bulundu.

Twitter aracılığıyla duyuruyu takip eden oyunseverler, Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Merkezi'ne gelerek, ücretsiz su ve çay ikramından yararlandı.

Pokemon Go

Pokemon GO, arttırılmış gerçeklik teknolojisi kullanılarak iOS ve Android cihazlar için geliştirilen ve gerçek dünya üzerinde fiziksel olarak oynanan konum tabanlı bir mobil oyundur.

Bunlar "sosyal" genç şimdi öyle mi.???
 // Abdullah
Boş işlere meraklı ne kadar da "genç" işsiz, eli boş gönlü hoş, ekmek elden su gölden"ciler varmış hayret. Bunların hepsini taşocağına çalışmaya sürmek lâzım, boğaz tokluğuna....
14 Temmuz 2016 Perşembe 00:47
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler