YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'ya büyük darbe! O isim yakalandı
İzmir'in Bornova İlçesi'nde, ses bombalarını atan kişinin terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması YDG-H'nin Ege Bölge sorumlusu olarak kısa süre önce İzmir'e gönderildiği ortaya çıktı.
PKK'ya büyük darbe! O isim yakalandı
05 Haziran 2016 / 20:11 Güncelleme: 05 Haziran 2016 / 21:38

İzmir'in Bornova İlçesi'nde, bisikletle seyir halindeyken yola 2 el yapımı ses bombası attığı gerekçesiyle yakalanan 25 yaşındaki S.G.'nin yapılan üst aramasında, yüzünü gizlemek için kullandığı tülbent, parmak izi bırakmamak için giydiği eldiven ve 90 kuruş para çıktı.

Zanlının daha önce 'terör örgütüne üye olmak' ve 'terör örgütü adına faaliyetlerde bulunmak' suçlarından çok sayıda kaydının bulunduğu öğrenildi.

Terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması YDG-H'nin Ege Bölge sorumlusu olarak kısa süre önce İzmir'e gönderildiği ortaya çıktı. 

Kobani, Hakkari, Cizre ve Nusaybin'de terör örgütü saflarında çatışmalara girdiği belirtilen S.G., işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.


DHA

Akıl yok Fikir yok Yazık
 // Remzi
Bunun gibi 25 yaşına gelip bir baltaya sap olamamış işe yaramaz tipleri deavrimci niyetine kullanıp sonra 90 kuruşa harcıyorlar....
06 Haziran 2016 07:19
 // adl
Değerleri işte okadar 90 krs...
06 Haziran 2016 04:20
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler