YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'nın hendek oyunu deşifre oldu
PKK'nın hendek oyunu deşifre oldu
11 Aralık 2015 15:00
Diyarbakır'ın Sur ilçesinde teröristler tarafından barikatların arkasına bırakılan giydirilmiş cansız manken bulundu.

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde, sokağa çıkma yasağının kaldırılması ile birlikte çatışmaların izleri de ortaya çıktı. En dikkat çeken görüntü ise YDG-H üyeleri tarafından kurulan barikatların arkasına bırakılan giydirilmiş cansız manken oldu.

 

ESNAF KEPENK AÇMADI

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde, 2 Aralık'ta başlayan sokağa çıkma yasağı dün akşam saatlerinde sona erdi. Esnaf, sokağa çıkma yasağının kalkmasına rağmen kepenk açmazken, güvenlik güçleri de ilçe giriş çıkışlarına kurdukları noktalarda vatandaşları üst aramasından geçirdi.

BARİKAT ARKASINA CANSIZ MANKEN

Çatışmaların yoğun yaşandığı ilçede, birçok ev, ibadethane ve okul zarar görürken, en dikkat çeken görüntü de üzerinde sarı, kırmızı yeşil flama bulunan ve barikat arkasına yerleştirilen cansız manken oldu. Kıyafet giydirilerek barikatın arkasına mevzilendirilen cansız mankene, çok sayıda kurşun isabet ettiği görüldü.

İlçe genelinde tedirginlik sürerken, vatandaşlar da evlerini taşımaya başladı.

1
 // 1
oraya koyacak can bulamadınız mi o size emir yagdiran korkak ürkek beceriksiz komutanlarınız nerde çatışmadan kactiginizda yaralandiginizda size silah dogrultan kansız yöneticileriniz nerde onları da görmek isteriz meydanda onlarıda oraya koyduğunuz cansız manken gibi yigariz dizlerinizin dibine 1 devlet terimi vardır birde TC DEVLETİ vardır bunu hissettiniz sanırım. .....
11 Aralık 2015 22:17
 // T.C
Yorumunuz.bir.top.atışına.bakar.barikat.diye.birşey.kalmaz.gereksiz.zayiyat.veriyoruz....
11 Aralık 2015 16:52
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler