YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'nın bombacısı İstanbul'da yakalandı
Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde yola döşenen ve biri özel harekat şube müdürü olmak üzere 3 polisin şehit düşmesi, 2 polisin de yaralanmasına yol açan bombayı hazırlayan zanlı İstanbul'da yakalandı.
PKK'nın bombacısı İstanbul'da yakalandı
04 Mayıs 2016 / 22:08 Güncelleme: 04 Mayıs 2016 / 22:09

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Üsküdar Harem Otogarı'nda yapılan çalışmalarda bir firmaya ait otobüs içerisinde Diyar D. isimli şahsın durumundan şüphelenilerek gözaltına alındığı aktarıldı.

Gözaltına alınan şahsın yapılan incelemesinde kimlik bilgilerinin sahte olduğunun tespit edildiği belirtilen açıklamada, “Şahsın gerçek kimlik bilgisinin Y.A. olduğu ve 15.12.2015 günü Diyarbakır ili Silvan ilçesi Oğuzalp köyü yakınlarında zırhlı araçların geçişi esnasında yola döşenen bombanın patlaması neticesinde Ankara Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli Özel Harekât Şube Müdürümüz ile 2 polis memuru meslektaşımızın şehit olması ve 2 polis memuru meslektaşımızın yaralanması olayında kullanılan bombayı yapan örgüt mensubu olduğu anlaşılmıştır” denildi.

Açıklamada, ayrıca 11 farklı dosyadan arandığı tespit edilen şahıs hakkındaki tahkikatın devam ettiği ifade edildi.

İHA
 

TİPE BAK TİPE
 // MUSTAFA YILDIRIM
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
05 Mayıs 2016 Perşembe 15:10
İdam
 // Boğaçhan
İdamı kaldıranlar öyle bir pislediler ki deniz sularını getirseler gene de bu pisliği temizleyemezler....
05 Mayıs 2016 Perşembe 10:35
bunu ne yapacağız,
 // muammer bekaroğlu
ben bunların cezaevinde yatırıpta beslenmesine karşıyım,yiyeceğini kendi getirsin olmuyorsa nasıl dağda eşkiyalık yaptıysa buda madende çalışıp ekmek parasınıda kazansın....
05 Mayıs 2016 Perşembe 00:28
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler