YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'lı keskin nişancılar tek tek öldürülüyor!
Hakkari Yüksekova’da terör örgütü PKK'ya yönelik devam eden operasyonlarda, aralarında keskin nişancıların da bulunduğu PKK'lılar vuruldu.
PKK'lı keskin nişancılar tek tek öldürülüyor!
31 Mart 2016 / 18:00 Güncelleme: 31 Mart 2016 / 21:08

Yüksekova'da 13 Mart'taki sokağa çıkma yasağının ardından başlatılan "Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle Operasyonu" kapsamında, arama tarama faaliyetleri ile çukurların kapatılması, barikatların kaldırılması ve el yapımı patlayıcıların etkisiz hale getirilmesi çalışmaları kar altında devam ediyor.

PKK KUR'AN İLE TUZAK KURDU!

İlçenin birçok mahallesinde güvenlik güçleri ile ağır silahlar kullanan PKK mensupları arasında sıcak çatışmalar yaşanıyor.Güvenlik güçlerinin, Güngör Mahallesi'nde yürüttüğü operasyon esnasında PKK'lılarla çatışma yaşandı.

Çatışmada, 3 PKK'lı etkisiz hale getirildi. Bunlardan 2'sinin örgütün keskin nişancısı olduğu belirtildi. Bu arada bölgedeki aramada, 3 kalaşnikof piyade tüfeği, 2 el bombası, 2 av tüfeği, 20 kalaşnikof piyade tüfeği fişeği, 1 adet bomba atar mühimmatı, el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan muhtelif malzeme ve çok sayıda örgütsel doküman ele geçirildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler