YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'dan hain saldırı: 8 şehidimiz var!
Siirt-Şirvan karayolunda askeri aracın geçişi sırasında yola döşenen mayın patlatıldı. 8 asker şehit oldu!
PKK'dan hain saldırı: 8 şehidimiz var!
19 Ağustos 2015 / 15:15 Güncelleme: 19 Ağustos 2015 / 16:52

Siirt’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasında PKK’lı teröristler karayoluna tuzakladıkları bombayı askeri aracın geçişi sırasında uzaktan kumanda ile patlattı, olayda 8 asker şehit oldu.

Saldırının meydana geldiği bölgeye Siirt’ten ve ilçelerden ambulanslar sevk edildi.

TSK'DAN AÇIKLAMA: OPERASYON BAŞLATILDI

19 Ağustos 2015 tarihinde saat 14.10 sularında Siirt-Pervari yol emniyeti için görevlendirilen unsurlarımıza Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristler tarafından, daha önceden yol kenarına yerleştirilen El Yapımı Patlayıcı patlatılmıştır.

Patlama sonucunda Kahraman sekiz personelimiz şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

 // hacı
Bunun oyun olmadığı onlara en acı şekilde hissettirilip belediye ye hesap sormalı. Ya biz bu işi bitiririz ya bu iş bizi bitirir....
19 Ağustos 2015 21:03
Cozum Sureci
 // uykucu
Biz durduk onlar calisti. 1 ayda 50 sehit.
...
19 Ağustos 2015 Çarşamba 16:22
 // fatih
Allah rahmet eylesin, ailelerine sabır versin. Artık sertleşin bu itlere ne olur. Gözlerinin yaşına bakmayın, şehirde de iç güvenlik yasası uygulansın artık. Kimsenin, bu vatana ihanet eden hiçbir it soyunun gözünün yaşına bakmayın. Başkanımızdan, ve yeni paşamızdan bu konuda icraat bekliyoruz......
19 Ağustos 2015 Çarşamba 16:21
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler