YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'dan bir bayrak provokasyonu daha
PKK'dan bir bayrak provokasyonu daha
07 Ekim 2014 13:13
Bölücü terör örgütü yandaşları tarafından bir ilköğretim okulu önünde bulunan Türk bayrağının indirilerek yakıldığı, bir başka okulda da Atatürk büstünün tahrip edildiği bildirildi.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, bölücü terör örgütü yandaşı 10 kişilik bir grup tarafından Atatürk İlköğretim Okulu önünde bulunan Türk bayrağı indirilerek yakıldı.

Şırnak'ın idil ilçesinde de 250-300 kişilik bir grup, Atatürk İlköğretim Okulu kapısını ve Atatürk büstünü tahrip etti.

Rumların petrol arama faaliyetleri

Öte yandan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi tarafından Kıbrıs'ın güneyinde gerçekleştirilen "sözde" petrol-doğalgaz arama ve ruhsat sahalarında sondaj çalışmalarına başlayan Bahama bayraklı SAIPEM-10000 isimli platform gemisi, Akdeniz Kalkanı Harekatı'nda görevli TCG Bafra korvetiyle yakından izlendi.

 

15:15
 // Rasim DUMAN
Bayragimiza "Turk Bayragi" denilmesini dogru bulmuyorum. Bu tabir, Kurtlerin etnik gururlarini tahrik etmek icin, PKK tarafindan sinsice ve kallesce kullaniliyor. "Turkiye'nin bayragi" denilse, kanaatimce daha dogru ve birlestirici olur. Bayragimizda hepimizin dedesinin kani var ve Turk-Kurt-Arap-Cerkez- Arnavut-Laz-Bosnak...hepimizin mukaddesidir....
07 Ekim 2014 15:15
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler