YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK propagandası yapan oğlunun yüzüne tükürdü!
Antalya'da sosyal medya üzerinden terör örgütü PKK'nın propagandası ve devlet büyüklerine hareket eden 10 kişiden 8’i tutuklanırken, tutuklu bir zanlının babası, elleri kelepçeli oğlunun yüzüne tükürdü.
PKK propagandası yapan oğlunun yüzüne tükürdü!
14 Mayıs 2016 / 14:19 Güncelleme: 14 Mayıs 2016 / 14:53

Antalya ve Finike ilçesinde sosyal medya üzerinden terör örgütü PKK'nın propagandası ve devlet büyüklerine hareket ettiklerin için adliyeye sevk edilen 10 kişiden 8’i tutuklandı. Tutuklu bir zanlının babası, elleri kelepçeli oğlunun yüzüne tükürdü.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri, sosyal medya üzerinden terör örgütü PKK'yı öven, destekleyen ve devlet büyükleri ile güvenlik güçlerine hakaret edici paylaşımlarda bulunan kişilere yönelik çalışma başlattı.

Yaklaşık 2 ay süreyle bu kişilerin sosyal medya hesaplarını takibe alan polis ekipleri dün sabah saatlerinde Antalya merkez ve Finike ilçesinde 1'i kadın 10 kişiyi gözaltına aldı. Zanlılar, polisteki ifadelerinin ardından "Terör örgütünün propagandasını yapmak, devlet büyükleri ile güvenlik güçlerine hakaret" suçlamalarıyla adliyeye sevk edilmişti. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan zanlılardan ikisi serbest bırakılırken S.E., D.Ş, S.Ç., B.G., Ü.Y., E.D., A.T. ve S.Ö. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BABADAN OĞLUNA TERÖR TEPKİSİ

Zanlılar adliye bahçesinde bekleyen ekip araçlarına bindirildiği sırada bazı zanlı yakınlarının çocukları için gözyaşı döktüğü görüldü. Bir zanlının babası ise elleri kelepçeli ekip aracına binen oğluna önce tükürdü ardından “Köpek Apo gelsin sizi kurtarsın. Ne PKK’sıymış” diye oğluna tepki gösterdi.

Bu saftorikler
 // CEM
Bu saftorikler İsraile İngiltere vs emperyalistlere köpek gibi hizmet ettiklerini bilselerdi Pkk nın yanından geçmezlerdi...
14 Mayıs 2016 Cumartesi 15:24
 // Nedim
Genç ler her şeyi bildiğini zanneder.has ilerleyince yaptıklarını halk yemek olduğunu anlarlar....
14 Mayıs 2016 14:59
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler