YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK oraya yine saldırdı
PKK oraya yine saldırdı
17 Haziran 2015 16:47
Hakkari Dağlıca Üs Bölgesi'ne bu sabah PKK'lı teröristler tarafından havan ve uçaksavar ile silahlı saldırıda bulunuldu, güvenlik güçleri tarafından karşılık verildi. Saldırılarda, herhangi bir zayiat veya hasar meydana gelmediği belirtildi.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklama şöyle;

"Bugün sabah 09:15-09:35 saatleri arasında Bölücü Terör Örgütü mensubu bir grup terörist tarafından, Kara Kuvvetleri Komutanlığı 7’nci Hudut Alay Komutanlığı (Yüksekova/Hakkâri) Keri Tepe Hudut Karakol Komutanlığına havan ve uçaksavar ile, Dağlıca Üs Bölgesine ise havan ile bu sabah tekrar silahlı saldırıda bulunulmuştur.

Terörist ateşlerine, Üs Bölgelerinde bulunan unsurlarımız tarafından derhal ateşle karşılık verilmiştir, unsurlarımız tarafından açılan karşı ateşler üzerine terörist ateşleri kesilmiştir. Söz konusu silahlı saldırılarda, herhangi bir zayiat veya hasar meydana gelmemiştir.Bölgede emniyet tedbirleri artırılmış olup gözetleme faaliyetlerine devam edilmektedir."

Dün akşam da uçaksavar makinalı tüfek ile saldırıda bulunuldu 

Genelkurmay Başkanlığı dün akşam saatlerinde de Dağlıca Üs Bölgesi'ne uçaksavar makinalı tüfek ile silahlı saldırıda bulunulduğunu açıkladı. Açıklamada, "Dün saat 19.30'da Bölücü Terör Örgütü mensubu bir grup terörist tarafından, Kara Kuvvetleri Komutanlığı 7’nci Hudut Alay Komutanlığı (Yüksekova/Hakkâri) Dağlıca Üs Bölgesine uçaksavar makinalı tüfek ile silahlı saldırıda bulunulmuştur.

Terörist ateşlerine, Üs Bölgesinde bulunan unsurlarımız tarafından derhal ateşle karşılık verilmiştir. Unsurlarımız tarafından açılan karşı ateş üzerine terörist ateşleri kesilmiştir. Söz konusu silahlı saldırıda, herhangi bir zayiat veya hasar meydana gelmemiştir. Bölgede emniyet tedbirleri artırılmış olup gözetleme faaliyetlerine devam edilmektedir" denildi.

İMANSIZLAR
 // METİN2735
BU İMANSIZLAR SİLAH BIRAKMAZ HÜKÜMET BOŞUNA VAKİT KAYBEDİYOR.KANDİL YERLE BİR EDİLECEK HER PAHASINA OLURSA OLSUN.TEK MİLLET TEK VATAN TEK BAYRAK TEK DİN....
17 Haziran 2015 Çarşamba 17:21
BU NE
 // METİN2735
KARDEŞİM BU KAÇINCI SALDIRI GÜVENLİK BU KADAR ACİZMİ?ASKER GÖZETLEME YAPMIYOR MU?UYUYORLAR MI? ÜSTÜNLÜK KİMDE BURALARDA BEN ONU ANLAMADIM.BU İTLERİNLAÇINCI TACİZ ATIŞI NÖBETÇİLER NERELERİ GÖZETLİYOR TERMAL KAMERALAR NERDE İ.H.H LAR NERDE....
17 Haziran 2015 Çarşamba 17:12
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler