YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK o şehri hain ilan etti
PKK'nın doğu illerinde hayata geçirmeye çalıştığı 'savaşları stratejisine' Batman'ı katamayınca hain ilan etti.
PKK o şehri hain ilan etti
22 Aralık 2015 / 11:09 Güncelleme: 22 Aralık 2015 / 15:53

7 Haziran'dan bu yana PKK doğu illerinde halkı ayaklandırmak ve sokağa dökmek için yapmadığını bırakmadı.

HDP'nin de desteği ile sokakları savaş alanına çevirdi, neredeyse tüm doğu illerine dağdan gelen PKK'lı teröristler yerleştirildi. Halkın canından bezmesi ve sokağa dökülmesi için gözünü kırpmadan sivilleri hedef aldı.  

Ama bunca hainliğe rağmen umduğunu bulamadı. PKK'lı teröristler belli başlı mahallelerde köşeye sıkışmış durumda. PKK'nın bitme noktasına geldiğini anlayan HDP, Kürt halkına çağrılarda bulunarak özellikle sokağa çıkma yasağının ilan edildiği ilçelere yürümelerini ve şehirlerde esnafın kepenk açmamasını istedi.

BATMAN HALKI PKK'NIN OYUNUNU GÖRDÜ

HDP'nin bu çağrılarına uymayan hiç bir sokağında hendek bulunmayan Batman kepenklerini de kapatmadı. Kendileriyle görüştüğümüz Batman esnafı, Batman halkının PKK'nın oyununu gördüğünü ve  çağrılara uymayarak günlük yaşamına devam ettiğini, tek bir esnafın dahi işyerini kapatmadığını söyledi.

PKK, BATMAN'I HAİN İLAN ETTİ

Sokaklarında hendek bulunmayan, kepenk kapatmayan, asker ve polise saldırmayan Batman halkı Kandil'i rahatsız etti. PKK'lı yöneticilerin Batman'da istediklerini alamamaları sonrası Batman'ı hain ilan ettiği öğrenildi.

 

HABER7

Eli Kanlı PKK hain diyorsa Batman doğru yoldadır. Kutlarım.
 // Selim
Silvanı, Cizreyi, Nusaybini, Yüksekovayı, Suru cehenneme çeviren PKK çetesi sağlam durdu, hiyanete, kana, gözyaşına, yıkıma izin vermedi diye Batmanı hain ilan etmişse Batmanlılar barıştan, kardeşlikten, kalkınmadan, birlik ve beraberlikten yanadırlar demektir. Tebrik ederim....
22 Aralık 2015 Salı 19:42
 // öz batmanli
Bir batmanlı olarak gurur duydum.biz turk ve kürtler kardeşiz.bu oyunları bozarız...
22 Aralık 2015 12:16
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler