YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pitbullu işkence dehşeti
"Köpek adeta oğlumun kollarını yemiş" diyen gözü yaşlı anne, yakalanan şüphelilerden şikayetçi olduğunu söyledi.
Pitbullu işkence dehşeti
02 Aralık 2009 / 17:57 Güncelleme: 02 Aralık 2009 / 17:58

Eskişehir'de, 'pitbull' cinsi köpekle 4 kişinin işkence yaptığı iddia edilen lise öğrencisinin annesi, hastanede başından ayrılmadığı oğlunun yırtık ve kanlı okul kıyafetlerini gösterirken gözyaşlarına boğuldu.

 
 

"Neden bizim mahallede dolaşıyorsun?" diyerek yanına gelen 4 gencin zorla metruk bir eve götürüp 'pitbull' cinsi köpekle işkence yaptıkları iddia edilen Turgut Reis Endüstri Meslek Lisesi 1. sınıf öğrencisi T.P.'nin (16), Eskişehir Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi'nde tedavisi sürüyor. Kendinde olmayan oğlunun başından bir an olsun ayrılmayan gözü yaşlı anne Gülizar P., "Okuldan çıkan oğlum sokakta oynuyormuş. Yanına 4 genç gelmiş ve kendisini daha önce cinayet işlenen bir eve götürmüşler. 60-70 kiloluk köpeği üzerine saldırmışlar. Oğlumuz uzun süre eve gelmeyince asker eğlencesine gittiğini sandık. Polisleri bizi arayınca olaydan haberdar olduk. Benim çocuğumu tanınmaz hale sokmuşlar. Yakalanan şüphelilerden şikayetçiyiz. Adaletin yerini bulması için sonuna kadar mücadele edeceğiz" dedi.  
     
 

Öte yandan olayın ardından yakalanan şüpheliler A.D. (22), S.K. (20), S.K. (23) ve B.T.'nin (20) adliyedeki işlemleri devam ediyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler