YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pişkinliğin bu kadarı!
Pişkinliğin bu kadarı!
11 Temmuz 2012 12:44
Konya polisinin sokak satıcılarının yoğunlukta yaşadığı mahalleye 7 ay içinde düzenlediği 4 ayrı operasyonda 140 kişi tutuklandı.

Konya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği ekipleri, uyuşturucu ticareti yaptığı öne sürülen birçok kişiyi bugüne kadar suçüstü yakaladı.   

Sokak satıcılarına yönelik operasyonlarına ağırlık veren ekipler, çalışmalarına büyük bir özenle devam ediyor.

Polis, uyuşturucu satıcılarının yoğunlukta olduğu mahalleye 7 ay içinde düzenlediği 4 ayrı operasyonda çok sayıda kişi gözaltına aldı. Bu zanlılardan 140'ı tutuklandı.

Zanlıların, örgütlenmesine fırsat verilmeden düzenlenen operasyonlarda ise ilginç ayrıntılara ulaşıldı. Zanlıların, çocuklarının üzerinde, bebeklerinin kundağında ya da bebeklerin yastıklarında uyuşturucuyu sakladığı ileri sürüldü.

Yaptıkları uyuşturucu ticaretini normalmiş gibi göstermeye çalışan zanlılar, genellikle kendilerini görüntülemeye çalışan gazetecilere, ''Adam mı öldürdük '', ''Terörist miyim '', ''İyi çekin beni de meşhur edin'', ''Ne var bunda '', ''Hırsız mıyız ''  diyerek tepki gösteriyor. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler