YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Patlama güvenlik kamerasında
Antalya'da dün yaşanan patlamanın ardından güvenlik kameralarına yansıyan görüntüde bir vatandaş ölümden saniye farkı ile kurtulurken, olayın büyüklüğü ise gözler önüne serildi.
Patlama güvenlik kamerasında
10 Kasım 2009 / 16:56 Güncelleme: 10 Kasım 2009 / 16:59

Antalya Işıklar Caddesi'nde dün yaşanan patlamanın ardından bölgede yaralar yavaş yavaş sarılıyor. Caddede oluşan hasar tespit çalışmaları ancak bugün tamamlanırken, vatandaşlar ise patlama yaşanan restoran önünde eylem yaparak seslerini yetkililere duyurmak istedi. Pankart ve afişlerle toplanan bölge halkı, yetkililerden yardım isteyip maddi ve manevi olarak destek vermeleri talebinde bulundu. 

 
 

Patlamanın yaşandığı bina yanında bulunan kafenin güvenlik kameraları ise saniye saniye olay anını gözler önüne seriyor. Sabah 06.40 sıralarında bölge bir anda duman ve toz bulutu ile kaplanırken, olay yerinden geçen bir vatandaş ölümden saniye farkı ile kurtuluyor. Patlamanın olduğu restorana metreler kala olayı yaşayan vatandaş ise olayın şoku ile yüzünü tutarak arkasına bile bakmadan kaçıyor.  
 

Patlamanın yaşandığı restoranın yanındaki Pahsam Kafe sahibi Celal Aktürk, ise maddi hasarın çok büyük olduğunu, kafeyi eski haline getirmek için iki gündür uğraştıklarını belirtti.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler