YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Parti binasına saldıran gruba polis müdahalesi
Parti binasına saldıran gruba polis müdahalesi
08 Eylül 2015 00:05
Ordu’nun Fatsa ilçesinde Cumhuriyet meydanında toplanan bir gurup genç terör olaylarını protesto etti. Yürüyüş yapan grup parti binasına taşlayıp içeri girmeye çalıştılar.

Dağlıca’da PKK terör örgütünce şehit edilen askerlerimizin şehit edilmesinden dolayı teröre lanet okuyan gençler ‘’Şehitler ölmez, vatan bölünmez’’ diyerek slogan attılar.

Buradan slogan atarak Mustafa Kemalpaşa Mahallesi İnönü Caddesi'nde bulunan ve geçtiğimiz Seçimlerde HDP seçim bürosu olarak da kullanılan Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi'nin önünde toplanan protestocu gençler, ‘’Şehitler ölmez vatan bölünmez’’ diye slogan attılar.

Slogan atan protestocu gençler daha sonra parti binasına taş atarak saldırdılar. Dördüncü katta bulunan parti binasının camı atılan taşlardan kırıldı. Hızını alamayan gençler parti binasının ana giriş kapısını kırmaya çalıştılar. Kapıya kırmaya zorlayan protestoculara polis anında müdahale etti. Olay yerine gelen polis ekipleri gençleri ikna ederek sessiz şekilde dağıttı. Daha sonra toplanan grup, terör olaylarında hayatını kaybeden şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunup ardından  İstiklal Marşı'nı okudular.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler