YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Paralel Yapı' operasyonu 13 saat sonra bitti
'Paralel Yapı' operasyonu 13 saat sonra bitti
20 Ağustos 2015 22:31
Tekirdağ'da 'Paralel Yapı' operasyonu kapsamında bazı özel okul ve dershanelerde başlayan operasyon, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde biterken, merkez Süleymanpaşa ilçesinde bir özel okuldaki incelemeler de 13 saat süren çalışmanın ardından sona erdi.

Tekirdağ'ın Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde, bazı dershane ve özel okullarda başlatılan incelemeler sona ererken, Süleymanpaşa ilçesindeki incelemeler 13 saatlik çalışma sonunda bitti.

Edinilen bilgiye göre, 'paralel yapı' operasyonu kapsamında sabahın erken saatlerinde başlatılan denetimlerde, bazı okullarda ve dershanelerde aramalar başlatıldı. Süleymanpaşa ilçesinde faaliyet gösteren bir dershane ve özel okula da gelen polisin yanı sıra, Çevre ve Şehircilik, Milli Eğitim, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Halk Sağlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüklerine bağlı ekipler, vergi müfettişleri ve belediye ekipleri okul içinde ve dışında incelemelerde bulunduktan sonra okuldan ayrılırken, polis ekipleri 13 saatlik çalışmanın ardından incelemelerini tamamlayarak bazı dokümanlara el koydu. 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler