YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pantolon ortada yok
Pantolon ortada yok
30 Nisan 2010 16:14
Öldürdükleri işadamının pantolununu da alıp kaçtılar

Eskişehir'de bir yemek fabrikasının ortağı olan işadamı Fuat Karakoç, iş yerinde ölü bulundu. İşadamının başına önce yangın tüpüyle vurulduğu ardından da defalarca bıçaklandığı belirlendi. Katil veya katillerin öldürdükleri işadamının pantolonunu da alıp kaçtıkları öğrenildi.
 

Olay, Eskişehir-Ankara kara yolu üzerine kurulu, Mobilyacılar Sitesi C-10 Blokta faaliyet gösteren Kardeşler yemek fabrikasında meydana geldi.
 

Fabrikanın ortağı olan Fuat Karakoç (40), dün gece saatlerinde iş yerine gelen ve henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerin bıçaklı saldırısına uğradı. Aldığı bıçak darbeleri sonucu olay yerinde yaşamını yitiren Karakoç'un cesedi, sabah iş yerine bir fabrikadan ekmek getiren bir çalışan tarafından bulundu.
 

Çalışanının durumu haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis, inceleme yaptı. Karakoç'un önce başına yangın tüpüyle vurularak bayıltıldığı, ardından vücudunun çeşitli yerlerine bıçak darbesi saplandığını belirlendi. Ayrıca, yapılan incelemede, Karakoç'un üzerinde pantolonun olmadığı, katil veya katillerin öldürdükleri işadamının pantolonun alıp kaçtıkları öğrenildi. Polis, fabrika içerisi ve çevresinde yaptığı aramada, işadamının pantolonunu bulamadı.
 

 Polis, cinayetle ilgili olarak 3 kişi'yi gözaltına alarak ifadesine başvurdu.İşadamının cesedi, otopsi yapılmak üzere Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.
 

Bu arada, olay yerine gelen Karakoç'un Annesi Gülsen ve kardeşi Fatma Karakoç, fenalık geçirdi. Bir süre önce eşinden boşandığı belirlenen işadamının bir çocuğunun olduğu kaydedildi.
 

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler