YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paniğe kapılıp çocuğu bıraktı
Paniğe kapılıp çocuğu bıraktı
01 Mayıs 2010 16:31
Manisa'da 3 yaşındaki kız çocuğunu kaçırma girişimi paniğe neden oldu

Muğla'nın Milas ilçesinde, 3 yaşındaki kız çocuğunun kaçırılmaya çalışıldığı iddia edildi.
 

Cumhuriyet Mahallesi Yamaç Sokak'ta bulunan evlerinin önünde oynayan Sıla K'nın yanına yaklaşan ve henüz kimliği belirlenemeyen, 15-16 yaşlarında olduğu tespit edilen erkek çocuğu, kız çocuğunu kandırarak götürdü.
 

Yaklaşık 1 kilometre sonra ağlamaya başlaması üzerine çocuğu paniğe kapılarak Karayolları Bulvarı'ndaki bir evin bahçesine bırakan zanlı, koşarak uzaklaştı.
 

Çocuğun ağlama sesini duyan mahalle sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine gelen polisler, kız çocuğunu olay yerine gelen annesi Nilgün K'ya teslim etti.
 

Kızına sarılarak ağladığı görülen anne, polise verdiği ifadede, ''Ev işlerini yaparken kızımı oynaması için evin önüne bırakmıştım. Kısa bir süre sonra bıraktığım yerde olmadığını fark ederek aramaya başladım'' dedi.
 

Polislere zanlıyı kaçarken gördüğünü anlatan Nezahat Seçkin ise, ''Kaçan kişi 15-16 yaşlarındaydı ve üzerinde kırmızı bir tişört vardı. Çocuğun ağlamaya başlaması üzerine paniğe kapılarak kaçtı'' diye konuştu.
 

Polis ekipleri, görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda çocuğu kaçırmaya çalıştığı iddia edilen kişiyi yakalamak için araştırma başlattı. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler