YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özgecan'ın ailesinden çağrı!
Özgecan'ın ailesinden çağrı!
09 Mart 2015 11:14
Özgecan Aslan cinayeti Türkiye'yi birbirine kenetledi tüm yurtta eylemler düzenlendi birçok kişi Özgecan'ın ailesine maddi destekte bulunmak istedi.

Aslan ailesi ise bu yardımları şiddete eğilimli kişilerin eğitilmesine yönelik bir rehabilitasyon merkezi kurulması amacıyla değerlendirme kararı aldı. Bir yardım kampanyası başladı ancak bağışlar istenilen seviyeye ulaşmadı. Şimdi ailenin bir çağrısı var.

Özgecan Aslan cinayeti Türkiye'yi birbirine kenetledi tüm yurtta eylemler düzenlendi birçok kişi Özgecan'ın ailesine maddi destekte bulunmak istedi. Aslan ailesi ise bu yardımları şiddete eğilimli kişilerin eğitilmesine yönelik bir rehabilitasyon merkezi kurulması amacıyla değerlendirme kararı aldı. Bir yardım kampanyası başladı ancak bağışlar istenilen seviyeye ulaşmadı. Şimdi ailenin bir çağrısı var.

Aile kampanyanın amacının yeterince anlatılamadığı görüşünde...

Amca Yaşasın Aslan, 'Önüne gelen bir Özgecan sitesi açmaya başladı, kredi kartıyla bağış toplamaya başladı. Devlet kontrolünde tek bir hesap var. Bu hesap dışında açılmış internet sitemiz yoktur' diye konuştu.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler