YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özgecan Aslan'ın katili öldürüldü!
Mersin'de Özgecan Aslan'ın vahşice öldürdükleri gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken kaldıkları cezaevinde vuruldu. Ahmet Suphi Altındöken kaldırıldığı hastanede öldü.
Özgecan Aslan'ın katili öldürüldü!
11 Nisan 2016 / 16:46 Güncelleme: 11 Nisan 2016 / 22:56

Mersin'in Tarsus ilçesinde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılan 3 kişiden baba ile oğlu, Adana'da kaldıkları cezaevinde silahla yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Adana Kürkçüler Cezaevinde kalan Ahmet Suphi Altındöken ve babası Necmettin Altındöken, ambulansla Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine yaralı halde getirildi.

Hastane yetkilileri, Ahmet Suphi Altındöken'in göğsünden, Necmettin Altındöken'in de karın boşluğu ve kalçasından ateşli silahla yaralandığını belirtti.

ÖZGECAN'IN KATİLİ ÖLDÜ

Silahlı saldırıya uğrayan Özgecan Aslan'ın katil zanlısı 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi alındı

Polis ekipleri, hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Mersin'in Tarsus ilçesinde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili Ahmet Suphi Altındöken, babası Necmettin Altındöken ve arkadaşı Fatih Gökçe, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı.

Çelişki
 // CEM
Adam gibi idam cezasını geri getirin Adaleti sağlayın ki bunlar olmasın...
11 Nisan 2016 Pazartesi 22:35
silah yanlışolmuş
 // ANGARALI
delinerek öldürülseydi kimseenin başı agrımazdı...
11 Nisan 2016 Pazartesi 18:32
 // Ömer
her yönüyle tam bir rezalet. Ne dışarda ne içeride vatandaşını koruyamayan bir sistem olabilir mi yahu? Katil öldürüldü diye sevinelim mi yoksa...?...
11 Nisan 2016 18:29
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler