YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Otopark görevlisini öldürdüler
Baskın anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi
Otopark görevlisini öldürdüler
27 Ekim 2009 / 18:08 Güncelleme: 27 Ekim 2009 / 19:18

Ankara'da bir bara 'damsız' olarak içeri alınmadıkları gerekçesiyle olay çıkaran kişiler, ertesi gün silahla barı basarak otopark görevlisini öldürdü. Baskın anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Çankaya, Güvenlik Caddesi üzerinde bulunan Overall Bar'a girmek isteyen kişiler, 'damsız' oldukları gerekçesiyle içeri alınmadı. Ertesi gün ağabeyi Özgür T. ve arkadaşlarıyla birlikte bara gelen Alper T. barın güvenlik görevlileriyle tartışarak olay çıkardılar. Tartışma sırasında üzerinde taşdığı silahla ateş açan Alper T.'nin ağabeyi Özgür T. barda güvenlik görevlisi olarak çalışan Sedat Y.'yi göğsünden vurdu. Ağır şekilde yaralanan ve Özel Güven Hastanesi'ne kaldırılan Sedat Y. hayatını kaybetti.

Cinayet Büro Amirliği'ne bağlı ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda Hıncal Alper T., ağabeyi Özgür T. ile birlikte Sercan Ç., Kenan Ç., Erkan B., ve Halil Mehmet E. isimli 6 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Şahıslar yapılan sorgulamanın ardından savcılığa sevkedildi. Olayda ölen otopark görevlisi Sedat Yayla'nın ise evli ve 4 aylık bir bebeğinin olduğu öğrenildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler