YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Otomobil dere kenarında asılı kaldı
Ankara'da yılbaşı eğlencesi sonrası evlerine giden 3 arkadaşın bulunduğu otomobil, derenin kenarında askıda kaldı. Şahıslar o sırada olay yerinden geçen polis ekiplerinin durumu fark etmesiyle dereye düşmekten kurtuldu.
Otomobil dere kenarında asılı kaldı
01 Ocak 2013 / 08:54 Güncelleme: 01 Ocak 2013 / 09:01

Kaza, saat 05.00 sıralarında, Keçiören, Şefkat Mahallesi 39 Cadde yakınında meydana geldi. Yılbaşı eğlencesinden dönen 3 kişi, kız arkadaşlarını evine bıraktıktan sonra Yenimahalle'ye gitmek üzere yola çıktı. 39 Cadde'ye geldiklerinde yolu karıştırıp parkın içindeki yaya yoluna girdiler. Yoldan çıkmak için geri geri gittikleri sırada arkalarındaki dereyi son anda fark ettilerse de otomobil derenin duvarında askıda kaldı.

O sırada devriye gezen polis ekipleri, 5 metrelik yükseklikte yarısı yolda yarısı boşlukta duran aracı gördü. Hemen otomobilin yanına koşan ekipler düşmemesi için aracın ön kısmına ağırlık vererek tutmaya çalıştı. Olay yerine gelen takviye ekiplerin de yardımıyla 3 arkadaş araçtan çıkarıldı. Aracın sürücüsü Mehmet Demir ve arkadaşlarının olayın şokunu yaşadığı görüldü.

Kaza mahalline itfaiye ekipleri çağrıldı. İtfaiye aracının arkasındaki vinçle otomobil bulunduğu yerden çekilerek kurtarıldı. Polis olayla ilgili olarak şahısların ifadesine başvurdu.

CHA

 

 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler