YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Otobüs bozulunca 4 saatlik yolu 12 saatte bitiremediler
Otobüs bozulunca 4 saatlik yolu 12 saatte bitiremediler
27 Eylül 2015 22:47
Zonguldak Karadeniz Ereğli’den İstanbul’a yola çıkan ve motor arızası ile yolda kalan bir otobüsteki 47 yolcu isyan etti. 12 saattir yolda olduklarını iddia eden yolcular, firmanın kendilerine yardımcı olmadığını söyleyerek şikayetçi oldu.

Karadeniz Ereğli ve Düzce Akçakoca’dan aldığı 47 yolcu ile gece 04.00’da yola çıkan yolcu otobüsü, Gebze Şekerpınar gişeleri yakınında motor arızası ile yolda kalınca yolcular isyan etti. 12 saattir yolda kaldıklarını iddia eden yolculardan alınan bilgiye göre, özel bir seyahat firması tarafından ek sefer olarak kiralanan otobüs 4 saatlik yolda 4 kez arıza verdi. Son arızasında motor kasnağının bozulduğu iddia edilen otobüste seyahat eden 4’ü çocuk 47 kişi, firmanın kendilerine gönderecekleri otobüsün olmadığını söylediklerini ileri sürdüler.

Kurban Bayramı dönüşü nedeniyle kurbanlık etleriyle yola çıkan yolcular, otobüste klima olmaması nedeniyle de zor anlar yaşadıklarını ve yanlarında getirdikleri etlerin de bozulduğunu belittiler. Bozulan otobüsün tamir edilme işlemleri sürerken yolcular, otobüsün sürücüsüne tepki gösterdiler.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler