YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Osmaniye'de 44 kişi serbest bırakıldı
Osmaniye'de 44 kişi serbest bırakıldı
14 Nisan 2014 15:59
Osmaniye'de 3'ü polis 23 kişinin yaralandığı silahlı kavganın, düğünde değil, izne gelen bir asker için düzenlenen eğlencede çıktığı belirtilirken, olayla ilgili gözaltına alınan 44 kişi de serbest bırakıldı.

Yeşilyurt Mahallesi'nde oturan Özdemir Ailesi ile Gercikler Ailesi fertleri arasında dün akşam çıkan silahlı kavgada 3'ü olaya müdahale eden polis olmak üzere 23 kişi yaralanmıştı.

Özel Hareket timlerinin de müdahale ettiği kavgada yaralanan 23 kişiden 17'si tedavilerinin ardından taburcu edilirken, olayla ilgili gözaltına alınan 44 kişi ise ifadelerinin ardından bugün sabah serbest bırakıldı.Sokak arasında yapılan düğün töreninde çıktığı iddia edilen kavganın da dağıtım iznine gelen asker için düzenlenen eğlence gecesinde olduğu anlaşıldı. İddiaya göre, dağıtım iznine gelen ve adı açıklanmayan asker için Özdemir Ailesi tarafından düzenlenen eğlencenin, aile fertleri tarafından bitirilmek istenmesine komşu Gercikler Ailesi mensuplarının karşı çıkması yüzünden çıkan tartışmanın, alkolün de etkisiyle silahlı kavgaya dönüştüğü bildirildi. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

 

DHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler