YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ördek avı acı bitti
Ördek avı acı bitti
25 Aralık 2009 18:39
Ördek avı için balıkçı teknesi ile Küçükçekmece Gölü'ne açıldıktan sonra kaybolan 2 kişiden biri olan Bülent Şimşek'e ikinci gün de ulaşılamadı.

Gün boyunca sürdürülen arama çalışmalara havanın kararmasıyla birlikte ara verildi. Balıkçı teknesiyle 2 gün önce ördek avlamak amacıyla Küçükçekmece Gölü'ne açılan Bülent Şimşek ve arkadaşı Nejat Yoldaş'dan geç saatlere kadar haber alınamadı. Ördek avına çıkan Yoldaş ve Şimşek'in içinde bulunduğu tekne fırtına nedeniyle alabora oldu. Göle düşen Nejat Yoldaş'ın cesedi dün sabah saatlerinde yapılan aramalar sonucunda bulundu.
 

Bülent Şimşek'i arama çalışmaları ise 2 gündür devam ediyor. İtfaiye, Deniz polisi ve Sivil Savunma ekipleri göl üzerinde botlarla arama yaptı. Sahil Güvenliğe bağlı dalgıçlar da göle dalarak Bülent Şimşek'e ait bir iz bulmaya çalıştı. Arama çalışmalara Bülent Şimşek'in arkadaşları da balıkçı tekneleri ile katılarak destek verdi.
 

Hava kararıncaya kadar devam eden aramalarda bir sonuca ulaşılamadı. Aramalara cumartesi günü devam edilmek üzere ara verildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler