YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Operasyon sonrası şok görüntüler
2 teröristin öldürüldüğü operasyonun ardından Gazi Mahallesi'nde ve Okmeydanı'nda toplanan gruba polis müdahale etti.
Operasyon sonrası şok görüntüler
01 Nisan 2015 / 07:43 Güncelleme: 01 Nisan 2015 / 07:45

Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı, İstanbul Adliyesi'ndeki odasında rehin alan örgüt üyelerine yönelik operasyonun ardından Gazi Mahallesi ve Okmeydanı semtinde yapılan izinsiz gösterilere polis müdahale etti.

Okmeydanı'nda izinsiz gösteri
 
İstanbul Adalet Sarayı'ndaki kanlı rehine operasyonunun ardından Okmeydanı karıştı. İzinsiz gösteri yapan maskeli şahıslar polise molotof, havai fişek ve taşla saldırdı. Polis de biber gazı ile müdahale ederek grubu dağıttı.
 
Gazi Mahallesi karıştı
 
Gazi Mahallesi'nde operasyonu protesto etmek için karakola doğru yürüyüşe geçen yüzlerce kişiye, polis gaz bombası ve tazyikli suyla müdahalede bulundu. Göstericiler de polise taş ve molotof kokteyliyle karşılık verdi.

Eli silahlı militanlar sokaklarda
 
Olaylı gecede Okmeydanı'nda ara sokaklardan silah sesleri yükseldi. Sosyal medyada eli silahlı örgüt militanlarının fotoğrafları paylaşıldı. Okmeydanı'ndaki gerginlik ve polisin güvenlik önlemi devam ediyor.

 

ŞİMDİDE MAHELLEDE TERÖR ESTİRİYORLAR
 // BU MİLLET
SAVCIYA ALLAH RAHMET ETSİN. TERÖRİSTLERİ ,ONLARIN ZİHNİYETİNİ VE ONLARA ARKA ÇIKANLARIDA LANETLİYORUZ.BU TERÖR ÇETESİ ARALARINDA İRAN OLMAK ÜZERE ÇEŞİTLİ DEVLETLERİN İSTİHBARATLARI TARAFINDAN DESTEKLENİYOR VE BESLENİYOR.İÇERDEDE CGP VE EMSALLERİ TARAFINDAN ALKIŞLANIYOR...
01 Nisan 2015 Çarşamba 08:10
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler